Volejte dispečink

Údržba dopravního značení

Místní komunikace

Seznam místních komunikací I. a II. třídy, které jsou ve správě Ostravských komunikací, a.s.

Název MK Třída Úsek Městský obvod
1. čs. arm. sboru II Martinovská - Sokolovská Poruba
1. máje I 28. října - Mostárenská MOaP, MHaH, Vítk.
1. máje I Ruská - Mírová Vítkovice
28.října II Nádražní - Poděbradova Mor. Ostrava a Přívoz
28.října I Sokolská - Bohumínská MOaP, Sl. O.
30.dubna I Poděbradova - Sokolská Mor. Ostrava a Přívoz
Aviatiků II Mjr. Nováka - Krmelínská O. - jih
B. Nikodéma I Opavská - Martinovská Poruba
Bémova II Těšínská - Ludvíkova Radvanice a Bartovice
Betonářská I Orlovská - Hladnovská Slezská Ostrava
Blanická I Výškovická - Junácká Stará Bělá
Briketářská II Vrbická - ČS. armády Michálkovice
Bří. Sedláčků II rampa Rudná - lávka Dubí Svinov
Čapkova II Radvanická - Fryštátská Radvanice a Bartovice
Českobratrská II Hornopolní - Cihelní Mor. Ostrava a Přívoz
Čujkovova I Výškovická - Plzeňská O. - jih
Michálkovická II Bohumínská - Českobratrská Slezská Ostrava
Dědičná II Bohumínská - Českobratrská Slezská Ostrava
Dr. Malého II Výstavní - Vítkovická Mor. Ostrava a Přívoz
Dr. Martínka I Místecká - Horní O. - jih
Dr. Slabihoudka II 17. listopadu - K myslivně Poruba
Dvorová II Těšínská - Pod bažantnicí Radvanice a Bartovice
Dvouletky II Zlepšovatelů - Provaznická O. - jih
Erbenova II Výstavní - Lidická Vítkovice
Francouzská II Opavská - Nad Porubkou Poruba
Fričova I 28. Října - U Hrůbků Nová Ves
Grmelova II Novoveská - Pašerových Mar. Hory a Hulváky
H. Salichové II 1. května - J. Šámala Polanka
Halasova II Lidická - Výstavní Vítkovice
Hasičská II Závodní - Dvouletky O. - jih
Heřmanická I Michálkovická - V Korunce Slezská Ostrava
Hladnovská I, II Michálkov. - Betonářská - Bohumínská Slezská Ostrava
Hlavní tř. I 17. listopadu - Francouzská Poruba
Holvekova II Lihovarská - Škrobálkova Slezská Ostrava
Horní I Plzeňská - Plzeňská O. - jih
Hornopolní I 28. října - (Č.-bratrská) - Novinářská Mor. Ostrava a Přívoz
Hrabovská II Mitrovická - Mísrecká Nová Bělá
J. Šámala II Janovská - H. Salichové Polanka
Janovská II Ostravská - 1. května Polanka
Jeremenkova II Halasova - Mostárenská Vítkovice
Jirská II Mariánskohorská - Nádražní Mor. Ostrava a Přívoz
Junácká II Mitrovická - Plzeňská Stará Bělá
Karla Svobody II Opavská - 26. dubna Plesná
Keltičkova II Michálkovická - Na Baranovci Slezská Ostrava
K Myslivně II 17. listopadu - Dr. Slabihoudka Poruba
Koksovna NH II Šenovská Radvanice a Bartovice
Koněvova I V Korunce - Vrbická Slezská Ostrava
Kotkova II Mostárenská - Ruská Vítkovice
Krásnopolská I Opavská - Družební Krásné Pole
Krmelínská II Mitrovická - Plzeňská, bus DPO Nová Bělá
Kubínova II Koněvova - Orlovská Slezská Ostrava
Lidická II Rudná - Halasova Vítkovice
Lihovarská II Šenovská - Frýdecká Slezská Ostrava
Lihovarská II Těšínská - Šenovská Radvanice a Bartovice
Ludvíkova II Bémova - hranice okresu KI Radvanice a Bartovice
Mírová II Ruská - Jeremenkova Vítkovice
Mongolská II Ukrajinská - Opavská Poruba
Moravská II Závodní - Místecká O. - jih
Mostárenská II 1. máje - Pohraniční Vítkovice
Na Baranovci II Těšínská - Keltičkova Slezská Ostrava
Nábřeží SPB II 17. listopadu - Nad Porubkou Poruba
Nad Porubkou I Nábř.SPB - Bílovecká Poruba, Svinov
Nádražní I 28. října - Hl. n. ČD Mor. Ostrava a Přívoz
Na Jánské II Michálkovická - Slívova Slezská Ostrava
Na Jízdárně II 28. října - Dr. Malého Mor. Ostrava a Přívoz
Na Najmanské II Těšínská - Michálkovická Slezská Ostrava
Na Náspu II Palackého - Slovenská Mor. Ostrava a Přívoz
Novinářská I 28. října - Mariánskohorská Mor. Ostrava a Přívoz
Novoveská II S. Tůmy - Novinářská MOaP, MHaH
Oderská II Slovenská - smyčka DPO Mor. Ostrava a Přívoz
Palackého II Hlučínská - Na náspu Mor. Ostrava a Přívoz
Pavlovova II Výškovická - nemocnice NH O. - jih
Pikartská +Petřvaldská II Michálkovická - Radvanická Sl. O. , RaB
Pod bažantnicí II Dvorová - Šenovská Radvanice a Bartovice
Poděbrad. + Valchařská II 28. října - Nádražní Mor. Ostrava a Přívoz
Podzámčí II Těšínská - Na Karolíně Slezská Ostrava
Pohraniční II 1. máje - Štramberská MOaP, Vítkovice
Polská II Francouzská - Ukrajinská Poruba
Porubská II Opavská - Nábřeží SPB Poruba
Provozní II Martinovská - trať ČD Třebovice
Průběžná II Opavská - Martinovská Poruba
Průmyslová II 1. máje - Výstavní Mor. Ostrava a Přívoz
Přemyslovců II 28. října - Novoveská Mar. Hory a Hulváky
Rodimcevova II Pavlovova - Čujkovova O. - jih
Rostislavova II Štramberská - Syllabova Vítkovice
Ruská I Výstavní - rampa Plzeňská O. - jih, Vítkovice
Sládkova II Cihelní - Hornopolní Mor. Ostrava a Přívoz
Slavíkova II Sokolovská - 17. listopadu Poruba
Slívova II Těšínská - Na Jánské Slezská Ostrava
Sokola Tůmy II Novoveská - 28. října Mar. Hory a Hulváky
Sokolovská I Opavská - Martinovská Poruba
Sokolská I 28. října - Č.-bratrská - Muglinov. Mor. Ostrava a Přívoz
Studentská II Opavská - Dr. Slabihoudka Poruba
Suderova II Slovenská - smyčka DPO Mar. Hory a Hulváky
Suchardova II Sokolská - Nádražní Mor. Ostrava a Přívoz
Svornosti II Výškovická - smyčka tram. DPO O. - jih
Syllabova II Rostislavova - U cementárny Vítkovice
Šalounova II Výstavní - nám. Jiřího z Poděbrad Vítkovice
Šenovská II Podzámčí - Počáteční Slezská Ostrava
Škrobálkova II Frýdecká - Vratimovská Slezská Ostrava
Štramberská II Ruská - Pohraniční Vítkovice
Trnkovecká II Těšínská - Pikartská Sl. O. , RaB
Třebovická II Opavská - Martinovská Třebovice
U Boříka I 28. října - U Hrůbků Nová Ves
U cementárny II Plzeňská - Štramberská Vítkovice
U Hrůbků I U Boříka - U studia Nová Ves, O.-jih
U koupaliště II Plzeňská - 28. října Mar. Hory a Hulváky
U sochy II Blanická - Mitrovická Stará Bělá
U stadionu II Novinářská - vozovna DPO Mor. Ostrava a Přívoz
U studia II Dolní - Výškovická O. - jih
Varenská I Hornopolní - Novinářská Mor. Ostrava a Přívoz
Vlnitá II K. Svobody - 26. dubna Plesná
Volgogradská II Výškovická - Výškovická O. - jih
Vratimovská II Lihovarská - smyčka busů NH Slezská Ostrava
Vrbická II Vrbická - Briketářská Slezská Ostrava
Vřesinská I 17. listopadu - Nábřeží SPB Poruba
Výstavní I 28. října - Rudná MOaP, MHaH, Vítk.
Výškovická I Proskovická - Blanická O. - jih
Zauliční II Družební - Družební Krásné Pole
Závodní I Ruská - Provaznická O. - jih, Vítkovice
Zelená II 1. máje - Výstavní Mar. Hory a Hulváky
Zengrova II Výstavní - Lidická Vítkovice
Zlepšovatelů II Závodní - Dvouletky O. - jih
Železárenská II 28. října - 1. máje Mar. Hory a Hulváky
Železárenská (Vítkovická) II Místecká - Výstavní Mor. Ostrava a Přívoz
smyčka busů DPO II 1. května Polanka
rampy Dubí Rudná - Bří. Sedláčků Svinov
rampy Horní (Dubina)
Horní/Plzeňská
Horní - Plzeňská O. - jih
rampy Dr. Martínka Dr. Martínka - Místecká O. - jih
rampa "F" rampa Rudná - Nad Porubkou Svinov
rampy Halasova Halasova - Místecká Vítkovice
rampy Hrabovská Hrabovská - Místecká Nová Bělá
rampy Novinářská Mariánskohorská-Novinářská Mor. Ostrava a Přívoz
rampy Moravská Moravská - Místecká Vítkovice
Rychlý kontakt

Ostravské komunikace, a.s.
Novoveská 1266/25
Ostrava, Mariánské Hory, 709 00

tel. dispečink: 596 622 922

IČ: 253 96 544
DIČ: CZ25396544

Dopravní zpravodajství
Novinky

21.09.2017

Sečení středových pásů a krajnic

/ 21.09.2017 /

Pracovníci Ostravských komunikací v těchto dnech provádějí v rámci pravidelné údržby sečení středových pásů a krajnic frekventovaných silnic na území města Ostravy.  

Autor: Jiří Maléř

23.08.2017

Kropicí vozy opět v horkých letních dnech vyrážely do terénu

/ 23.08.2017 /

Kropičky ostravských komunikací opět v tropických letních dnech zpříjemňovaly obyvatelům Ostravy pohyb po městě, když pravidelně vyrážely zvlhčovat vzduch.

Autor: Jiří Maléř

» více novinek

 

mapa webu